تبلیغات
لبیک یا خامنه ای

لبیک یا خامنه ای
سید ما، مولای ما، دعاکن برای ما ...
نویسندگان
صفحات جانبی
لینک های مفید

a-32

 

به گزارش رادیودیروز ، با ورود سعید جلیلی به صحنه ی انتخابات ریاست جمهوری و انصراف دکتر لنکرانی به نفع ایشان، نوک پیکان حملات و توهین های رادیو فردا متوجه وی شده است و تا کنون این رسانه ی وابسته به سازمان جاسوسی آمریکا، حملات تند و بی پرده و عریانی را علیه جلیلی داشته است که نشانه ی عمق واهمه ی این رسانه از پیروزی ایشان در انتخابات پیش رو است.

بر همین اساس، رادیوفردا تعدادی از مواضع سعید جلیلی را که اخیراً در رسانه ها منتشر شده است را به شدت کوبیده است و برخی جا ها هم حتی با کمال بی شرمی، به ایشان هتاکی هم کرده است.


ادامه ی مطالب در ادامه ی مطلبرادیوفردا در گزارش خود ابتدا سخنان جلیلی را بیان می کند و سپس به نحوی بی شرمانه و گستاخانه به آن ها پاسخ های تند و مشخصا از روی عصبانیت می دهد .

به عنوان مثال رادیوفردا در مورد سخنان دکتر جلیلی که گفته : « دولت‌های غربی به رهبری دولت آمریکا به دنبال سرنگونی جمهوری اسلامی بوده و طی ۳۴ سال گذشته از هیچ اقدامی در این زمینه دریغ نکرده‌اند، با این همه رژیم محکم در سر جای خود قرار دارد”.

و اینکه در پاسخ به سوال سولانا در مورد علت این موضوع وی دو دلیل ذکر کرده : یک- حمایت مردمی. دو- اعتقاد به اسلام به عنوان ایدئولوژی نظام.

بدین ترتیب، برای سرنگونی جمهوری اسلامی باید قم را بمباران کنید:

«من به ایشان گفتم شما بی‌خود دنبال بمباران نطنز و اصفهان و امثالهم هستید، این اندیشه مرکزش در قم است و شما باید قم را بزنید اگر می‌خواهید این اندیشه را بزنید زیرا این اندیشه در باورهای مردم به اسلام ریشه دارد.»

رادیوفردا در واکنش به این سخنان جلیلی گفته است: این تحلیل علمی یک استاد علوم سیاسی و یک دیپلمات نیست، بلکه مجیزگویی روحانیت برای رسیدن به قدرت است !

در مورد مواضع ضد اسراییلی جلیلی هم رادیوفردا واکنش مغرضانه و توام با بغض و کینه ای اتخاذ کرده که در ابتدا به سخنان جلیلی اشاره کرده است که گفته :

« رژیم صهیونیستی ظرفیتی در سازمان ملل دارد که وقتی ۳۳ روز جنگ را شروع می‌کند، یک قطعنامه علیه آن صادر نمی‌شود. اما به قول سید حسن نصرالله، عزیز ما، سریال شکست‌های این رژیم علی‌رغم حمایت‌های بیشتر و سلاح‌های بیشتر بعد از انقلاب شروع می‌شود و همه اینها به خاطر ظرفیتی است که گفتمان انقلاب اسلامی، حضرت امام و رهبر معظم انقلاب ایجاد کرده است » .

رادیوفردا :
آیا اسرائیل اینک دولتی شکست خورده است؟ سر دادن شعارهای غیرانسانی و دن‌کیشوت‌وار نابودی اسرائیل و نفی جنایت هولناک هولوکاست حداقل دو موفقیت عظیم اسرائیل برای اسرائیل پدید آورد: یک- تبدیل ایران توسط اسرائیل به بزرگترین خطر. دو- به فراموشی سپردن مسئله اشغال سرزمین‌های فلسطین و به حاشیه رفتن طرح چهار جانبه آمریکا، اروپا، روسیه و سازمان ملل درباره تشکیل دو دولت در اثر اقدام اول !

اما یکی از عجیب ترین حملات رادیوفردا به جلیلی سخنان وی در مورد فرهنگ شهادت طلبی و نقش آن در پیرزوی در جنگ تحمیلی ۸ ساله بود که جلیلی در جایی گفته است :

« یکی از فرماندهان عزیز جنگ می‌گفت ما برای این پیروز شدیم که سازو کارهای ما با طرف مقابل فرق داشت. آنجا فرمانده می‌نشست در سنگر و به نیرو می‌گفت برو، اینجا فرمانده جلو می‌رفت و به نیرو می‌گفت بیا. ما سازو کار شهادت طلبی را وارد عرصه کردیم و پیروز شدیم. »

رادیوفردا در پاسخی سخیف و ناشی از خشم به سعید جلیلی می گوید :
« اما معلوم نیست جلیلی از کدام پیروزی سخن می‌گوید. وقتی عراق شروع به تصاحب شهرهای ایران کرد، آیت‌الله خمینی قعطنامه ۵۹۸ شورای امنیت سازمان ملل را پذیرفت و از آن به «نوشیدن جام زهر» تعبیر کرد. در جلسه کلیه مسئولان نظام که نامه آیت‌الله خمینی قرائت شد، همه مسئولان سراسر کشور زار زار گریه می‌کردند. انتشار فیلم آن جلسه نشان خواهد داد که جلیلی از کدام پیروزی سخن می‌گوید. نامه آیت‌الله خمینی که چند سال پیش توسط هاشمی رفسنجانی انتشار یافت، گویای همه چیز است. »
بد نیست رادیوفردا بداند که پیروزی در جنگ ۸ ساله یعنی اجازه ندادن به تصاحب حتی یک وجب خاک ایران به دشمن .

پیروزی یعنی اینکه وقتی تمام دنیا پشتیبانی های مالی و نظامی و سیاسی و رسانه ای خود را به کمک صدام می آورند ، این شرور نتواند پس از ۸ سال در مقابل انقلاب نوپایی که همه جانبه تحریم است و محدودیت دسترسی به ابتدایی ترین لوازم جنگ را دارد حتی یکی از اهداف خود در ایران را هم به دست بیاورد.

پیروزی ما در فتح خرمشهر بود و در شکست دادن عملیات مرصاد و کودتاهایی که با حمایت مستقیم آمریکا شکل می گرفت .

پیروزی ما در بیدار کردن امت اسلام و زنده کردن فرهنگ مقاومت و ظلم ستیزی و نفی دیکتاتوری و استعمار و استثمار بود.

و البته ماجرای پذیرش قطعنامه هم که مسئله ای مجزاست که در موقع خود به آن اشاره خواهد شد و مسلما این شبهه ی انحرافی رادیوفردا ، هیچ ارزشی نزد مخاطبین ندارد ، چرا که با یک جستجوی ساده در اینترنت هم می توان به چرایی و چگونگی پذیرش قطعنامه دست یافت و لذا اینکه رادیوفردا پذیرش قطعنامه را شکست ایران از صدام می داند ، کاملا انحرافی است.

اما حمله ی دیگری که رادیو فردا به جلیلی روا داشت در مورد این بخش از سخنان جلیلی بود که گفته :

« اگر امروز شاهد هستید که کشور ایران زمانی به عنوان ژاندارم منطقه بود، ارتقای نقش پیدا کرده است و در یک طرف می‌نشیند و طرف دیگر شش قدرت دیگر جهان می‌نشیند، این از ظرفیت‌های ایجاد شده در نظام ولایت فقیه است.»

رادیوفردا باز هم در پاسخ به جلیلی می گوید :

« جلیلی صرف نشستن پشت میز را نشانه ظرفیت‌های بالای نظام ولایت فقیه قلمداد می‌کند. اما گویی فراموش کرده است که این نشست‌ها برای چه برگزار شده و می‌شود؟ پیامدهای آن برای ایران و ایرانیان تاکنون چه بوده است؟ یعنی پس از هر نشست و عدم توافق، با ایران چه می‌کنند. »

ملاحضه می کنید که چقدر این پاسخ های رادیوفردا کینه ورزانه و مغرضانه است .
همچنین در مورد سخنان روشنگرانه و قاطع جلیلی در مورد فتنه ی ۸۸ رادیوفردا با لحنی لات مآبانه پاسخ می دهد .

سعید جلیلی : «اگر شرایط سال ۸۸ را بشناسید، فتنه را می‌شناسید. کشور در یک نقطه اوج بود و دشمن همه تلاشش را کرد تا نظام را از یک نقطه اوجی که رسیده بود، با تکیه بر داخلی‌ها، عقب بیاورد.»

رادیوفردا با لحنی زننده و باز هم کینه ورزانه:
“گفتمان، همان «گفتمان دشمن» آیت‌الله خامنه‌ای است. طرح دشمنان برای سرنگونی قرار بود به وسیله «مزدوران داخلی‌اش» به اجرا درآید، اما نظام پیروز شد. چگونه؟ این را جلیلی توضیح نمی‌دهد. برای اینکه باید بگوید: با کشتن، زخمی کردن، شکنجه، زندان و حصر. آن داخلی‌ها، حتی در بیدادگاه‌های جمهوری اسلامی هم به مزدوری دشمنان محکوم نشدند.”

ضمن آنکه در این بخش از ادعاهای رادیوفردا ، این رادیوی دشمن به صراحت از نهایت ولایت مداری و انطباق جلیلی با مقام معظم رهبری هم سخن گفته است !

و اما نتیجه ی پایانی که رادیوفردا از رای آوردن احتمالی سعید جلیلی گرفت:
“جلیلی به اتفاق آیت‌الله خامنه‌ای، توازن قوای جهانی و منطقه‌ای را به سود جمهوری اسلامی ارزیابی می‌کند. البته او به عنوان نماینده آیت‌الله خامنه‌ای در مذاکرات، نقش مهمی در پدید آمدن وضعیتی که ممکن است به نابودی ایران و ایرانیان بینجامد، داشته است”! ( رادیوفردا اصرار زیادی دارد که راهی که مقام معظم رهبری و پیروان ایشان می روند به نابودی ایران منجر خواهد شد!)

رادیوفردا برای اثبات ادعای خود در مورد نابودی ایران هم گفته:

« آخر کجای تحولات منطقه به سود ایران است که عبدالله پادشاه عربستان سعودی بارها در مذاکره با مقامات آمریکا- از جمله به ژنرال پترائوس و سفیر آمریکا در عراق در آوریل ۲۰۰۸- درخواست کرده است که با حمله نظامی به تأسیسات هسته‌ای ایران، «سر مار را بزنید».

عربستان گفته است که نگران نفوذ ایران شیعی در منطقه است. وزیر امورخارجه سعودی نیز خواستار تحریم‌های اقتصادی بیشتر شده است . تیم خامنه‌ای- احمدی‌نژاد-جلیلی ایران را به جایی رسانده‌اند که پادشاه عربستان سعودی نیز دائماً از آمریکایی‌ها می‌خواهد که ایران را مورد حمله نظامی قرار دهند .

عربستان و قطر جنگ شیعه و سنی در منطقه به راه انداخته‌اند. آیا اینها به سود ایران است؟ آیا به دشمنی کشاندن عربستان سعودی و قطر و…برای خامنه‌ای و جلیلی به عنوان «آلت فعل» او موفقیت به شمار می‌رود؟یکی از نقشه‌ها این است که پای ایران را به طور مستقیم در جنگ داخلی سوریه باز کنند. شاید تیم خامنه‌ای-جلیلی فریب خورده و وارد این جنگ ضد انسانی شوند. این مسیری است که به جنگ ختم می‌شود.»

اما پس از آنکه رادیوفردا سعید جلیلی را به جنگ طلبی متهم می کند ، از وی به عنوان یکی از عوامل تحریم ها هم نام برده تا شاید از این طریق بین مردمی که از تحریم ها ناراضی اند نسبت به وی تشکیک و نارضایتی ایجاد شود:

” جلیلی که به عنوان نماینده ویژه خامنه‌ای نقش مؤثری در تصویب کلیه تحریم‌ها علیه ایران داشت، اگر رئیس‌جمهور شود چه ویرانه‌ای از ایران باقی خواهد نهاد؟ آیا بیان این سخنان دن‌کیشوت‌وار توسط سرلشگر فیروزآبادی که برای ضربه نهایی: «عازم قدس هم هستیم و امام فرمود راه قدس از کربلا می‌گذرد. بالاخره نوبتی است. فعلاً طرح عملیات لو نمی‌رود آن‌ها هم می‌ترسند»، به سود منافع ملی ایران است یا فرایند سقوط را تسریع خواهد کرد؟”


با تشکر از سایت صراط
برچسب ها: جمهوری اسلامی، دکتر جلیلی، رادیو فردا، دشمن نظام جمهوری اسلامی، کاندیدای انتخابات یازدهم، دکتر سعید جلیلی،
[ پنجشنبه 23 خرداد 1392 ] [ 08:36 ق.ظ ] [ آسمان313 ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگبرق غضبی که چشم رهبر دارد
گویا که بنای فتح خیبر دارد
دور و بر این دیار پرسه نزنید
این مملکت فاطمه حیدر دارد

لینک های مفید
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب